PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503501}

Sprawiedliwi

7,2 3 198
ocen
7,2 10 1 3198
Sprawiedliwi
powrót do forum serialu Sprawiedliwi

Warto zobaczyć

ocenił(a) serial na 7

Serial jest dobry; owszem, ma swoje słabsze momenty, ale miejscami jest świetny. Bardzo dobrze, że taki serial powstał, bo wybory, jakich dokonywali tamci ludzie nigdy nie były proste i warto o tym mówić, żeby następne pokolenia pamiętały.

ocenił(a) serial na 10
Luna111

Zgadzam się z tobą w 1oo% :)

Luna111

Też się zgadam, To tego świetni polscy aktorzy. Gniewkowska, Englert i Stroiński po raz powalili mnie na łopatki swoją grą!!!

ocenił(a) serial na 10
Luna111

Bardzo dobry serial. Dobrze, ze udało się jasno przedstawić temat w siedmiu odcinkach, bo inaczej pewnie wyszłaby z tego jakaś opera mydlana, a tak powstał po prostu taki trochę dłuższy film. Po raz kolejny przekonałam się o kunszcie reżyserskim Krzystka, większość aktorów też dobrze się sprawdziła. Cieszy mnie to, że powstają filmy o takiej tematyce, bo tego nie dowiemy się w szkole...niestety.

czarnaporzeczka

Ja mam mieszane uczucia co do tego serialu, trochę czuje niedosyt, sporo rzeczy można było lepiej przedstawić (np trochę to wszystko było wyidealizowane), ale ogólne wrażenie pozytywne. Najbardziej zapadły mi w pamięć słowa starego Żyda- krawca (to było w 1 albo 2 odcinku) Sens mniej więcej taki: " A cóż złego może spotkać Żyda w takiej spokojnej wiosce jak Treblinka" aż ciarki mnie przeszły..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones