Jacek Poniedziałek

6,6
5 131 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Poniedziałek

Czy on jest homoseksualistą?
Prosze o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam pana Jacka i was.

Monika_Ross

Przeczytałem w jakiejś gazecie, że sam do tego przyznaje sie w wywiadach..?

pawelluci

Ależ to interesujące czy ktoś jest homoseksualista czy nie... :/

Monika_Ross

http://www.gala.pl/gala2/index.jsp?place=Lead03&news_cat_id=40&news_id=5361&layo ut=1&forum_id=414&page=text [www.gala.pl/gala2/index ...]

bardzo madry facet.

Monika_Ross

Tak Jacek jest gejem, ale czy to coś złego? Czy przez to jest innym człowiekiem? Wydaje mi się że Jacek jest bardzo sympatyczny. Chciałbym go poznać. Pozdro dla Jacka.

Jake

Ja wiem od zeszłego roku,że jest gejem-sam się do tego przyznał i powiem,że mam do niego wielki szacunek i podziw.
Właśnie było z nim spotkanie w Onecie,i powiem,że tylko utwierdziłam się w przekonaniu,że to strasznie inteligentny facet,posiada dużą wiedzę na każdy temat, ma swoje twarde poglądy,ale jednocześnie jest otwary i ciepły,sympatyczny i BARDZO mądry. Facet na poziomie,do tego trzeba powiedzieć,że przystojny...
To,że jest homoseksualitą nic nie znaczy,to jego prywatna sprawa,a on o sobie chce mówić jako artyście,i tego mu życze-żeby zawsze był ARTYSTĄ,a prywatne sprawy zostawały na boku!
Bravo Panie Jacku-myślę,że swoimi wypowiedziami i przyznaniem się do homoseksualizmu pomógł Pan wielu innym gejom i lesbijkom.
Oby tak dalej!
Pozdrawiam!

Sara_von_Krolock

Bravo dla Jacka Poniedziałka za publiczny comig out - oby więcej takich!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

...ja rozumiem,że ktoś może mieć złe zdanie na temat pedałów/geyów/homoseksualistów ...sam nie mam najlepszego...
ale takie posty jak powyższy świadczą tylko o ludzkim prymitywiźmie...
...być może TomWildMan _Vaughn to spoko gość...ale taki tekst o tym nie świadczy...wręcz przeciwnie...

użytkownik usunięty
Snaga_Przeklety

Posłuchaj mnie koleszko jeśli tobie podobają się męskie ciała i chciałbyś sie brzydko zabawić z takim np.Jackiem P. to twoja sprawa i ok lubisz to więc to dopiero może świadczyć o maxymalnym prymitywiźmie !!!
Ja rozumiem że nie powinno sie ostro krytykować ludzi z wulgaryzmami ale jednak tacy ludzi na to niewątpliwie załugują!

...straciłem nadzieję co do ciebie...jesteś nudny...żałosny i nudny prymityw...pełno was jest...jakaś zaraza...
"i mocno wierzę w to,że ten świat nie zginie nigdy" .. tak śpiewał wielki artysta...niestety nie mogę się z nim zgodzic jak czytam twoje posty...ten świat jest skazany na zagłade...
zalewa nas morze głupoty...jesteś tego świetnym przykładem...
chyba nawet nie zrozumiałeś mojej poprzedniej wypowiedzi...

Snaga_Przeklety

szkoda nerwow na takich jak on.

pozdrawiam

xxx_12

Ja też go podziwiam za odwage i lubię go jako aktora. A ponadto jest bardzo przystojny. Pozdrawiam pana Jacka :*

ualala

Sweet_Escape

aaaa :) komentarz mia być w innym miejscu :)

Sweet_Escape

A co Was obchodzi czy jest gejem czy nie.

Monika_Ross

a co to ma za znaczenie, homo czy hetero? może ktoś musi znać skłonności seksualne aktora bo nie wie czy ma go lubić? dla mnie może być nawet gejem do kwadratu.
A koledze Tom Wojak współczuję, Czyżby jakieś złe doświadczenia z gejami i stąd ta nienawiść?

Monika_Ross

on jest świetnym aktorem i go szanuje. i niema zanaczenia czy jest homoseksualistą czy hetero...

Monika_Ross

Może jestem nietolerancyjna, ale jak w pewnym wywiadzie powiedział że najważniejsze słowa dla niego to: miłość i sex to nie mogłam się powstrzymać od śmiechu. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones