Grażyna Wolszczak

5,9
3 247 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grażyna Wolszczak

Coz,czy jest jakas kobieta ktora wyglada tak pieknie w tym wieku ? no moze jeszcze G.Szapolowska

pozdrawiam

użytkownik usunięty
Bazyl

Zgadzam sie!!!
Zgadzam sie z toba, nawet nie wiedzialem wczesniej ile ma lat. Nie wazne, po pierwsze kobieta z klasa:)). Jest swietna!!! i baaaardzo piekna. Pzdr. Gutek

użytkownik usunięty

jest sliczna, najpiekniejsza kobieta w polsce ,chodzacy ideal

użytkownik usunięty

ciekawe co myśli o tych wypowiedziach sama grażyna wolszczak

użytkownik usunięty
Bazyl

Grażyna Wolszczak rzeczywiście obok Anny Dymnej to ideał kobiecości w polskim kinie, widziałem ją na żywo, o takiej kobiecie można marzyć , reszta się nie liczy, piękno i klasa , mało spotykane , powinna dostawać ciekawsze role niż w bylenowelach, bo jakie aktorki takie kino, żałuje że takiej nie spotkałem taka kobieta może dawać natchnienie do tworzenia spraw wielkich i chęć do życia . ona jest boska. kiniman

użytkownik usunięty
Bazyl

Grażyna Wolszczak rzeczywiście obok Anny Dymnej to ideał kobiecości w polskim kinie, widziałem ją na żywo, o takiej kobiecie można marzyć , reszta się nie liczy, piękno i klasa , mało spotykane , powinna dostawać ciekawsze role niż w bylenowelach, bo jakie aktorki takie kino, żałuje że takiej nie spotkałem taka kobieta może dawać natchnienie do tworzenia spraw wielkich i chęć do życia . ona jest boska. kinoman

użytkownik usunięty
Bazyl

Szapołowska niestety jest zbyt wyniosła , a jaka jest grażyna Wolszczak , wygląda na bardzo dobrą kobietę

użytkownik usunięty
Bazyl

Grażyna wolszczak , można sie przytulić , fajna kobieta , dosyć szeroka w biodrach , taką chciałoby się mieć

użytkownik usunięty
Bazyl

Grażyna wolszczak , można sie przytulić , fajna kobieta , dosyć szeroka w biodrach , taką chciałoby się mieć

Buhahhahahahahah ahahah hahhahah ......... nie mogę ! Ale w końcu są gusta i guściki. Według mnie jest wiele piękniejszych kobiet choćby na ulicy

Clarien

szkoda tylko że obcięła te długie włosy bo teraz wygląda gorzej

Bazyl

w zyciu nie powiem ze jest piekna!!!! jest straszna i robi sie na gwiazde a w swoim dorobku nie ma zadnych powaznych,znaczacych rol procz Wiedzmina... Uwazam,ze Danuta Stenka, Anna Dymna, Katarzyna Figura maja o wiele wiecej wdzieku i talentu niz ta pseudogwiazdka

aasia_d

Pokaż mi proszę wdzięk u Figury, przecież to opasłe babsko nigdy nie wyglądało seksownie. Nie rozumiem jak ktoś taki mógł zaistnieć w showbiznesie. Kogo ty tu jeszcze wymieniasz? Anna Dymna to było dawno temu, Stenka jest dla mnie bladą postacią, całkowicie bez wyrazu (jedyne uczucie jakie we mnie wzbudza to lekka irytacja). Natomiast Grażyna Wolszczak jest piękna, ona jest 6 lat młodsza od mojej matki, a na taką nie wygląda. Jeśli chodzi o jej karierę aktorską to owa nie powala. Jednak w topicu tym nie o jej osiągach mowa.

Azazello_2

czekaj, nie mam pewności... ale chyba Altman o Figurze coś kiedyś powiedział (i nie tylko)... więc musiała zaistnie w showbiznesie... no i potrafi grać- jak wszystkie wyżej wymienione (oczywiście jak na polskie warunki...)

Bazyl

poprsotu co tu duzo mowic - super kobieta , wygląda jak 30 , poprostu ideał kobiecości : klasa , figura !! mmm , moze by tak założyc fanclub...:) albo choc forum .. fajnie by bylo gdyby choć na chwile pani Grażyna chcialaby uczestniczyc w tym forum ..
Pozdrawiam

Bazyl

Według mnie jest: nie ładna, nie zgrabna, kobylasta, ogólnie wielka koszykara, a takie są ohydne.

Bazyl

tak pieknie wyglada, a moze zastanowcie sie ile operacji przeszla (LOL)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones