Anna Wielgucka

7,2
122 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Wielgucka

W filmie Andrzeja Wajdy była rewelacyjna jako Marysia Kawczak.Znakomicie sobie poradziła z tą rolą,a zdaje się,że była debiutantką.Dziwne,że potem praktycznie przestała się pojawiać na ekranie.Czyżby zabrakło dla niej propozycji?Bo raczej małoprawdopodobne wydaje mi się aby zrezygnowała z aktorstwa,zwłaszcza,że dziewczyna ma wielki talent,a urody też jej natura nie poskąpiła.

Martin_Eden

Gdzieś czytałem,że Ania bardzo się zmieniła po jej sukcesach,podobno była przekonana,że dostanie się do Szkoły Teatralnej,a rzeczywistość okazała się zupełnie inna...

ptaq

Dzięki za inforamcję,choć wydaje mi się,że nawet gdyby nie dostała się do szkoły aktorskiej i tak mogłaby grać bez tego,jak wiele innych aktorek nieprofesjonalnych.Pozdrawiam

Martin_Eden

Witam!

Ania nie zeszła ze sceny: Kraków Nowa Huta - Teatr Łaźnia Nowa

shysia

Dzieki za informacje.Dobrze się czegoś dowiedzieć o Ani.Pozdrawiam

Martin_Eden

Witam

Nie ma ktoś może jakiś aktualnych zdjęć tej aktorki ? Bo jedyne jakie udało mi się znaleść to fotosy z Panny Nikt sprzed 10 lat :) Chciałbym bardzo zobaczyć jak ona teraz wygląda. Gdyby to było możliwe, bardzo proszę.

Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
elzunia19

w "Pannie nikt" była beznadziejna,jak i reszta pozostałych aktorek.

ja mam zupełnie inne zdanie.
była świetna

elzunia19

na facebooku jest :)

Martin_Eden

mocny film "panna nikt" za kazdym razem te same emocje.
Ania role Marysi zagrala doskonale..
szkoda ze jej sie nie udalo..

Martin_Eden

A ja się ani trochę nie dziwię, że później mało kto o niej słyszał. Była najsłabszym elementem "Panny Nikt". Zawsze szła w ekstrema. Gdy grała świętoszkę, wydawała się świętsza niż papież, by dosłownie po chwili grając zepsutą dekadentkę zaciągać się petem z miną buntowniczą do granic śmieszności. Taka amplituda charakterystyczna dla słabej aktoreczki. Irytująca sztuczność, zlepek klisz, który zagrałby każdy.

Birke_La_Folle

Tutaj są jej aktualne foty na Fejsie http://www.facebook.com/media/albums/?id=738425883

Martin_Eden

Sodówka jej odbiła, gwiazdorzyła, była trudna we współpracy. Ze Złotopolskich wyleciała za to z hukiem.

sever

Można wiedzieć skąd takie informacje?

Martin_Eden

Talent ma, miała, ale w kwestii intonacji - sporo wtedy miała do zrobienia, nie umiała swobodnie, naturalnie intonować, Powierza górowała nad nią i w tym zakresie. Teraz patrzę na ten film w TVP Kultura i widzę, że nie tylko intonacja wymagała profesjonalizacji, cała gra była sztywniejsza niż Powierzy. Dobrze to opisał powyżej
Birke_La_Folle. Swoją drogą szkoda, że Powierza zeszła na manowce seriali.

Wydmin

oglądałem końcówke wczorajszego filmu i powiedz to ona odgrywała te blondynke czy anna mucha?

Eazy96

Ona. Mucha była ciemnowłosa w tym filmie, jak i na co dzień jest ciemnowłosa.

Martin_Eden

Ja czytałam, że popadła w konflikt z Wajdą i to ją przekreśliło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones