PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203332}
6,7 39 348
ocen
6,7 10 1 39348
4,2 5
ocen krytyków
Popiełuszko. Wolność jest w nas
powrót do forum filmu Popiełuszko. Wolność jest w nas

film jako..

ocenił(a) film na 6

film patrząc z artystycznej strony zrealizowany całkiem dobrze ale wylewająca się propaganda IPN psuje całośc i film dużo na tym traci. Protestujący nie przeklinają, nie rzucają kamieniami idp. po prostu żenada.....

ocenił(a) film na 10
tomekuboot

morda żydzie!!! ten film powinien mieć 8/10. Kto to ocenia? Napewno nie patrioci.

ocenił(a) film na 6
2008einstein2009

Właśnie pokazałeś,jak po katolicku miłujesz bliżnich,a wracając do samego filmu,to przy całym szacunku dla księdza Popiełuszki,który po prostu był dobrym człowiekiem i kapłanem,film jest przeciętny.Na pewno lepszy od filmów o Karolu Wojtyle,ale na pewno dużo gorszy od Generała Nila.Wyraziłem swoją opinię,i co w twoich oczach,też jestem żyd i nie patriota ????

ocenił(a) film na 10
kleju30

Sam się przyznałeś! Popiełuszko jest dużo lepszy od Nila oczywiście filmowo, nie umniejszając rangi obu postaci.

ocenił(a) film na 7
2008einstein2009

Według mnie pod względem sztuki filmowej film jest dobry, i tak powinien zostać oceniony. Resztę = sprawy domniemanej propagandy, oceniania filmu z perspektywy głównego bohatera, który jakby nie było wykazywał się wolnością, ale którego głównym grzechem jest to, iż jest księdzem. Gdyby zamiast niego stał tam niemiecki fabrykant to byłoby pięknie.

tomekuboot

Co ma wspólnego IPN? Jak dla mnie film pokazuje, ile zostało z nas, Polaków... niewiele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones