PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736267}
6,3 117 124
oceny
6,3 10 1 117124
3,6 16
ocen krytyków
Listy do M. 2
powrót do forum filmu Listy do M. 2

Zakochałam się w tym kawałku, aż gdzie potańczyć bym poszła - moim zdaniem będzie hit! Tym bardziej, że TABB & Sound'N"Grace - Someone nie znałam, jak piorun sycylijski na mnie walnęło!

https://www.youtube.com/watch?v=uqvb0lUZ9MI

KalinaB

Już jest hit według mnie :) nie wiem, która wersja podoba mi się bardziej czy polska czy angielska :) tańczyć można przy obu. Ale już czekam na film!!!

ocenił(a) film na 6
wasiczek1

mnie chyba bardziej przypadła do gustu polska wersja. Obstawiam, ze niedługo będziemy często tego słuchać w radio :)

leilaamira

Mnie jednak angielska podoba się bardziej. Zdecydowanie :)

fortysiek

Mnie chyba tez. Ale ogólnie to bardzo pozytywnie! :)

użytkownik usunięty
fortysiek

angielska najlepsza :)

KalinaB

Obawiałam się, że w tym roku nie będzie piosenki do Listów, ale pozytywne zaskoczenie. Mnie się podoba. Jeszcze październik, a ja już czuję świąteczny klimat.

użytkownik usunięty
KalinaB

też się zakochałem nie umiem przestać jej słuchać

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KalinaB

Mnie tez od razu kupiłam płytę!

KalinaB

Zakochałam się w niej, gdy tylko usłyszałam ją w filmie! Ciężko mi określić która jest lepsza. Angielska jakoś tak "porywa", ale polska za to mnie porusza, głównie tekstek. :D A niby jedna piosenka w innych wersjach, a tak różne odczucie. ;) Jest cudowna.
Zaczęłam też słuchać "Nadzieja" od Tabb and Sound'n'Grace, równie piękna, ale wolę jednak Na pewno/Someone.

Niepokonana

Masz płytę? jak oceniasz calość? Warot kupić tak do samochodu, bedzie czuć magię świąt?

ocenił(a) film na 9
KalinaB

Mnie podbił utwór Łukasza Targota - night walks.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones