PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736267}
6,3 117 124
oceny
6,3 10 1 117124
3,6 16
ocen krytyków
Listy do M. 2
powrót do forum filmu Listy do M. 2

rozczarowana wróciłam do domu, usiadłam na fotelu, 'odpaliłam' sprzęt i przelewam swoje wrażenia. Odgrzewany kotlet. Dramatyczne wydarzenia spłycone i przeplatane papką oraz płytkimi dialogami. "Listy do M" sprzed 4 lat zrobiły ogromne wrażenie, było nastrojowo, wzruszająco i radośnie. Po 4 latach czar prysł, było na siłę !!! - a to najgorsze zjawisko. A wątek który grał Zakościelny + Lamparska to banał dla pryszczatych dzieci podczytujących pisemka typu Barvo. Muzyka piękna bo była to oczywiście powtórka ścieżki dźwiękowej z poprzedniego filmu poszerzona o nowy podkład muzyczny + nowe kawałki min. zespołu chóralnego Sound'n'Grace. Punkty dla filmu za powtórkę z muzyki, a może minus bo nie postarano się o nową ścieżkę dźwiękową, no, ale dobrze, niech już tak zostanie, oraz mocne punkty za role dziecięce i to wszystko. Ja nie polecam, ale najlepiej samemu obejrzeć, to rzecz gustu. Ja chętnie wrócę do tego sprzed lat a ten po prostu zapomnę.

użytkownik usunięty
1vinga

Co to za gazeta BARVO? :PPP
No dobra, żartowałem. :D
Nie oglądałem, ale widzę, że FW podzielił się na dwa obozy: fanów i antyfanów. Poczekam aż puszczą w TV. Aż takim fanem komedii romantycznych nie jestem. :)

1vinga

zgadzam się w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones