filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Tofifest
2013
http://www.tofifest.pl
Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest w Toruniu
Data wręczenia nagród:
27 października
Miejsca:
Toruń
Festiwal odbył się w dniach 21-27 października 2013r.
ON AIR. Międzynarodowy Konkurs Filmów Fabularnych
Grand Prix Festiwalu - Złoty Anioł
wygrane
Dziewczyna z szafy
(2012)
Bodo Kox
Jacek prosi skrytą sąsiadkę o opiekę nad swoim autystycznym bratem.
Udział w konkursie głównym
nominacje
Basen
(2011)
Carlos Quintela
Frances Ha
(2012)
Noah Baumbach
Godziny otwarcia
(2012)
Jem Cohen
I Aionia epistrofi tou Antoni Paraskeva
(2013)
Elina Psikou
Matterhorn
(2013)
Diederik Ebbinge
Płynące wieżowce
(2013)
Tomasz Wasilewski
Rakieta
(2013)
Kim Mordaunt
Rock the Casbah
(2012)
Yariv Horowitz
Rozkwitające
(2013)
Nana Ekvtimishvili
,
Simon Groß
Salvo. Ocalony
(2013)
Fabio Grassadonia
,
Antonio Piazza
Złoty Anioł - dla najlepszego reżysera filmów konkursowych
wygrane
Basen
(2011)
Carlos Quintela
SHORTCUT. Międzynarodowy Konkurs Filmów Krótkometrażowych.
Złoty Anioł dla najlepszego filmu konkursu krótkometrażowego
wygrane
Magma
(2013)
Paweł Maślona
Udział w konkursie
nominacje
37°4 S
(2013)
Adriano Valerio
Cargo
(2012)
Carlo Sironi
Danse Macabre
(2012)
Małgorzata Rżanek
Dni Saturna
(2013)
Sara Bungartz
Duet
(2013)
Navid Danesh
Fiord wielorybów
(2013)
Guðmundur Arnar Guðmundsson
Frank-Etienne: W stronę piękna
(2012)
Constance Meyer
Good Night
(2012)
Muriel d'Ansembourg
Honeymoon
(2012)
Maayan Cohen
Kolmnurga afäär
(2012)
Andres Tenusaar
L'oreille cassee
(2012)
Emmanuel Lévy
Le dimanche en famille
(2013)
Annie Gisler
Love Games
(2013)
Joung Yumi
Luisa no está en casa
(2012)
Celia Rico Clavellino
Nasza klątwa
(2013)
Tomasz Śliwiński
Norma zhizni
(2013)
Evgeniy Byalo
Olena
(2013)
Elżbieta Benkowska
Ophélia
(2013)
Annarita Zambrano
Pandy
(2012)
Matúš Vizár
Ponad dwie godziny
(2013)
Ali Asgari
Rodri
(2012)
Franco Lolli
Safe
(2013)
Byoung-gon Moon
Skok
(2012)
Kristina Grozeva
,
Petar Valchanov
Stampede
(2012)
Cyril Schäublin
The Search for Inspiration Gone
(2012)
Ashley Briggs
Traumfrau
(2012)
Oliver Schwarz
Whaled Women
(2013)
Ewa Einhorn
,
Jeuno JE Kim
Wrzesień
(2013)
Salomé Richard
Wyróżnienie specjalne
wygrane
Needle
(2012)
Anahita Ghazvinizadeh
Lilly jest młoda i właśnie zamierza przekłuć sobie uszy. Pomiędzy jej rodzicami dochodzi do kłótni, która staje się na tyle przytłaczająca, że całkowicie zmienia początkowe plany.
FROM POLAND. Konkurs Polski
Złoty Anioł
wygrane
Chce się żyć
(2013)
Maciej Pieprzyca
Chory na mózgowe porażenie Mateusz podejmuje trudną walkę o godność i prawo do normalnego życia.
Udział w konkursie
nominacje
Bejbi blues
(2012)
Katarzyna Rosłaniec
Drogówka
(2013)
Wojciech Smarzowski
Ida
(2013)
Paweł Pawlikowski
Imagine
(2012)
Andrzej Jakimowski
Miłość
(2012)
Sławomir Fabicki
Nieulotne
(2013)
Jacek Borcuch
Stacja Warszawa
(2013)
Nenad Miković
,
Mateusz Rakowicz
,
Maciej Cuske
,
Kacper Lisowski
,
Tymon Wyciszkiewicz
W imię...
(2013)
Małgorzata Szumowska
Zabić bobra
(2012)
Jan Jakub Kolski
Zaślepiona
(2012)
Katarzyna Klimkiewicz
Żywie Białoruś!
(2012)
Krzysztof Łukaszewicz
LOKALIZACJE. Konkurs
Złoty Anioł
wygrane
Przemiana - Trzy Maszty
(2013)
Dorota Skupniewicz
Udział w konkursie
nominacje
Brud
(2013)
Piotr Waśniewski
Caissa
(2012)
Marcel Woźniak
Czemu nie tańczę na ulicach
(2013)
Karolina Ford
Człowiek z Wenecji
(1980)
Krzysztof Byczkowski
Doppelgänger
(2013)
Simone Corallini
Dygol
(2013)
Dariusz Gackowski
Energia dla Gdyni
(2012)
Dawid Żurawski
Kaskada
(2012)
Dariusz Gackowski
Koleiny
(2012)
Jacek Piotrowski
Marzenie
(2012)
Dominika Grochowska
Misiek
(2013)
Paweł Słomkowski
Moje miejsce we śnie
(2013)
Dariusz Landowski
Na własne ryzyko
(2012)
Piotr Grabowski
Nihil Quest – Splendid Isolation
(2013)
Ian Giedrojć
Pinokio - Epitafium dla Przemysława Gintrowskiego
(2013)
Dorota Skupniewicz
Podnieść się, by nie upaść
(2012)
Dariusz Landowski
Przytrzymać Światło
(2013)
Kajetan Pochylski
Sny Mani
(2013)
Marta Filipiak
Spotkałem pewnego pana - Agatka
(2013)
Kajetan Pochylski
Sztuka malowania
(2013)
Agnieszka Klara Zdziech
Tryszczyn 1939
(2012)
Sławomir Brett
,
Robert Grochowski
Tunel - Rejestracja
(2013)
Dariusz Landowski
Winda
(2012)
Sebastian Kwidziński
Wnuczka Diogenesa
(2013)
Tadeusz Misiaszek
Żeglarska 8
(2013)
Dorota Chilińska
Wyróżnienie
wygrane
Sportowiec
(2012)
Paweł Słomkowski
Nagroda Publiczności
Zdobywca
wygrane
Wejście smoka
(1973)
Robert Clouse
Agent Lee decyduje się wziąć udział w turnieju sztuk walki, by znaleźć dowody nielegalnej działalności organizatora imprezy.
newsy
zobacz wszystkie
"Dziewczyna z szafy" najlepszym filmem festiwalu Tofifest 2013
Tofifest 2013: Młodzi w cieniu wojny
TOFIFEST 2013: Na ratunek przerwanym nadziejom
TOFIFEST 2013: Życiowi rozbitkowie. Jak o nich opowiadać i jak tego nie robić
TOFIFEST 2013: Kino dla wyjątkowo cierpliwych
Wyróżnieni w roku 2013
Basen
(
1/2
)
Wejście smoka
(
1/1
)
Chce się żyć
(
1/1
)
Dziewczyna z szafy
(
1/1
)
Sportowiec
(
1/1
)
Needle
(
1/1
)
Magma
(
1/1
)
Przemiana - Trzy Maszty
(
1/1
)
Ida
(
0/1
)
Nieulotne
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.