filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Amerykańska Gildia Producentów Filmowych
2018
http://www.producersguildawards.com
Amerykańska Gildia Producentów Filmowych (PGA)
Data ogłoszenia nominacji:
5 stycznia
Data wręczenia nagród:
20 stycznia
Złoty Laur
Nagroda im. Darryla F. Zanucka dla najlepszego producenta filmowego
wygrane
Kształt wody
(2017)
J. Miles Dale
,
Guillermo del Toro
Niema Elisa Esposito pracuje jako woźna w tajnym rządowym laboratorium. Jej życie ulega nagłej zmianie, gdy odkrywa pilnie strzeżony sekret.
nominacje
Czwarta władza
(2017)
Steven Spielberg
,
Amy Pascal
,
Kristie Macosko Krieger
Dunkierka
(2017)
Christopher Nolan
,
Emma Thomas
Gra o wszystko
(2017)
Matt Jackson
,
Amy Pascal
,
Mark Gordon
I tak cię kocham
(2017)
Judd Apatow
,
Barry Mendel
Jestem najlepsza. Ja, Tonya
(2017)
Margot Robbie
,
Bryan Unkeless
,
Steven Rogers
,
Tom Ackerley
Lady Bird
(2017)
Scott Rudin
,
Evelyn O'Neill
,
Eli Bush
Tamte dni, tamte noce
(2017)
Peter Spears
,
Emilie Georges
,
Luca Guadagnino
,
Marco Morabito
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri
(2017)
Peter Czernin
,
Martin McDonagh
,
Graham Broadbent
Uciekaj!
(2017)
Jason Blum
,
Jordan Peele
,
Sean McKittrick
,
Edward H. Hamm Jr.
Wonder Woman
(2017)
Deborah Snyder
,
Charles Roven
,
Richard Suckle
,
Zack Snyder
Najlepszy producent filmu animowanego
wygrane
Coco
(2017)
Darla K. Anderson
Dwunastoletni meksykański chłopiec imieniem Miguel usiłuje zgłębić tajemnice rodzinnej legendy.
nominacje
Dzieciak rządzi
(2017)
Ramsey Ann Naito
Fernando
(2017)
Bruce Anderson
,
Lori Forte
Gru, Dru i Minionki
(2017)
Janet Healy
,
Christopher Meledandri
LEGO® BATMAN: FILM
(2017)
Dan Lin
,
Phil Lord
,
Christopher Miller
Najlepsza produkcja kinowego filmu dokumentalnego
wygrane
Jane
(2017)
Brett Morgen
,
Tony Gerber
,
James A. Smith
,
Bryan Burk
Dotychczas niepublikowane materiały rzucają nowe światło na początki kariery, przełomowe badania oraz długotrwałe dziedzictwo prymatolożki Jane Goodall.
nominacje
Joshua: nastolatek kontra mocarstwo
(2017)
Joe Piscatella
,
Mark Rinehart
,
Matthew Torne
Miasto duchów
(2017)
Matthew Heineman
Płacz Syrii
(2017)
Den Tolmor
,
Aaron I. Butler
,
Evgeny Afineevsky
Ścigając koralowce
(2017)
Larissa Rhodes
,
Jeff Orlowski-Yang
The Newspaperman: The Life and Times of Ben Bradlee
(2017)
George Kunhardt
,
Teddy Kunhardt
Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety
(2017)
Stephen McDonogh
Nagroda im. Danny'ego Thomasa dla najlepszego producenta serialu komediowego
wygrane
Wspaniała pani Maisel
(2017)
Amy Sherman-Palladino
,
Sheila R. Lawrence
,
Dhana Gilbert
,
Daniel Palladino
za sezon pierwszy
Lata 60., USA - w świecie opanowanym przez mężczyzn zdradzana żona postanawia rozpocząć karierę jako komik sceniczny.
nominacje
Dolina Krzemowa
(2014)
Clay Tarver
,
Chris Provenzano
,
Jamie Babbit
,
Carrie Kemper
,
Mike Judge
,
Dan O'Keefe
,
Jim Klever-Weis
,
Graham Wagner
,
Alec Berg
,
Adam Countee
Aaron Zelman (II) za sezon czwarty
Figurantka
(2012)
Lewis Morton
,
Peter Huyck
,
Julia Louis-Dreyfus
,
Ian Maxtone-Graham
,
Steve Hely
,
Alex Gregory
,
Morgan Sackett
,
Frank Rich
,
David Hyman
,
Dale Stern
,
Ted Cohen
,
Gabrielle Allan
,
Georgia Pritchett
,
Jennifer Crittenden
,
David Mandel
Rachel Axler, Billy Kimball, Erik Kenward i Dan Mintz (II) za sezon szósty
Pohamuj entuzjazm
(2000)
Jeff Schaffer
,
Laura Streicher
,
Mychelle Deschamps
,
Larry David
,
Jon Hayman
,
Jeff Garlin
Justin Hurwitz za sezon dziewiąty
Specjalista od niczego
(2015)
Aziz Ansari
,
David Miner
,
Michael Schur
,
Andy Blitz
,
Dave Becky
,
Alan Yang
,
Igor Srubshchik
Eric Wareheim za sezon drugi
Nagroda im. Davida L. Wolpera dla najlepszego producenta pełnometrażowego programu telewizyjnego
wygrane
Czarne lustro
(2011)
Charlie Brooker
,
Annabel Jones
za sezon czwarty
Niesamowita antologia pokręconych historii, która ujawnia najgorsze cechy ludzkości, najwspanialsze innowacje i wiele więcej.
nominacje
Arcyoszust
(2017)
Tom Fontana
,
Barry Levinson
,
Jane Rosenthal
,
Jason Sosnoff
,
Berry Welsh
,
Robert De Niro
,
Joseph E. Iberti
Fargo
(2014)
Ben Nedivi
,
Leslie Cowan
,
Robert De Laurentiis
,
John Cameron
,
Steve Blackman
,
Noah Hawley
,
Joel Coen
,
Regis Kimble
,
Michael Frislev
,
Chad Oakes
,
Ethan Coen
,
Warren Littlefield
,
Kim Todd
,
Matt Wolpert
Monica Beletsky za sezon trzeci
Konflikt
(2017)
Jessica Lange
,
Dede Gardner
,
Tim Minear
,
Jaffe Cohen
,
Michael Zam
,
Renee Tab
,
Alexis Martin Woodall
,
Ryan Murphy
,
Susan Sarandon
Chip Vucelich i John J. Gray
Sherlock
(2010)
Rebecca Eaton
,
Steven Moffat
,
Sue Vertue
,
Mark Gatiss
,
Beryl Vertue
za odcinek "The Lying Detective"
Nagroda im. Normana Feltona dla najlepszego producenta serialu dramatycznego
wygrane
Opowieść podręcznej
(2017)
Ilene Chaiken
,
John Weber
,
Joseph Boccia
,
Kira Snyder
,
Eric Tuchman
,
Elisabeth Moss
,
Fran Sears
,
Bruce Miller
,
Warren Littlefield
,
Daniel Wilson
,
Frank Siracusa
,
Sheila Hockin
Leila Gerstein za sezon pierwszy
Antyutopijna przyszłość. June Osborne zostaje zmuszona do życia jako podręczna. Jej zadaniem jest urodzenie jak największej liczby dzieci.
nominacje
Gra o tron
(2011)
Bryan Cogman
,
Frank Doelger
,
Greg Spence
,
Lisa McAtackney
,
Bernadette Caulfield
,
Carolyn Strauss
,
Christopher Newman
,
David Benioff
,
D.B. Weiss
za sezon siódmy
Stranger Things
(2016)
Justin Doble
,
Ross Duffer
,
Dan Cohen
,
Iain Paterson
,
Matt Duffer
,
Shawn Levy
,
Rand Geiger
za sezon drugi
The Crown
(2016)
Andy Stebbing
,
Stephen Daldry
,
Matthew Byam Shaw
,
Philip Martin
,
Robert Fox
,
Martin Harrison
,
Andy Harries
,
Peter Morgan
,
Suzanne Mackie
za sezon drugi
Wielkie kłamstewka
(2017)
David E. Kelley
,
Barbara A. Hall
,
Gregg Fienberg
,
Nathan Ross
,
Reese Witherspoon
,
Nicole Kidman
,
Bruna Papandrea
,
Jean-Marc Vallée
,
Per Saari
za sezon pierwszy
Nagroda im. Stanley'a Kramera
wygrane
Uciekaj!
(2017)
Jordan Peele
Czarnoskóry mężczyzna udaje się ze swoją białą partnerką do posiadłości jej rodziców. Panująca tam atmosfera wprawia go w niepokój.
Najlepszy producent teleturnieju lub gry telewizyjnej
nominacje
The Amazing Race
(2001)
Jerry Bruckheimer, Elise Doganieri, Jonathan Littman, Bertram van Munster, Mark A. Vertullo za sezon dwudziesty dziewiąty
Najlepszy producent telewizyjnego filmu dokumentalnego
nominacje
Anthony Bourdain: miejsca nieznane
(2013)
Christopher Collins
,
Lydia Tenaglia
,
Anthony Bourdain
,
Sandra Zweig
za sezon dziewiąty i dziesiąty
Spielberg
(2017)
Emma Pildes
,
Jessica Levin
,
Susan Lacy
Najlepszy program dla dzieci
wygrane
Ulica Sezamkowa
(1969)
za sezon czterdziesty siódmy
nominacje
Klinika dla pluszaków
(2012)
za sezon czwarty
SpongeBob Kanciastoporty
(1999)
za sezony dziesiąty i jedenasty
Szkoła rocka
(2016)
za sezon trzeci
newsy
zobacz wszystkie
BIULETYN: Bajońska suma za plakat "Draculi"
WYŚCIG PO OSCARY 2018: Producenci nominują dokumenty
Wyróżnieni w roku 2018
Uciekaj!
(
1/2
)
Ulica Sezamkowa
(
1/1
)
Czarne lustro
(
1/1
)
Coco
(
1/1
)
Opowieść podręcznej
(
1/1
)
Kształt wody
(
1/1
)
Wspaniała pani Maisel
(
1/1
)
Jane
(
1/1
)
Pohamuj entuzjazm
(
0/1
)
SpongeBob Kanciastoporty
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.